poręcz poręczy

Click to view text only

poręcz poręczyJoga na Psoas

ćwiczenia rozciągające


Mięsień psoas jest najgłębszym mięśniem w ciele. Zaczyna się od wewnętrznego dolnego kręgosłupa poruszającego się przez dolny tułów do wnętrza bioder, owija wokół górnej części kości udowej i przyłącza się do górnej części uda.
mięsień psoas

Jest to jedyne mięśnie, które łączy górną i dolną część ciała. Jego funkcja jest rzeczywiście kwestionowana, ale większość zgodzi się, że jest to mięśnie posturalne. Inni (w tym ja) uważają, że jest to jeden z najważniejszych mięśni w ciele. Istnieje wiele innych funkcji, które można przeczytać tutaj .

Nie tylko stabilizuje ciało, ale jest podstawową siłą mięśniową. Pilates ma na celu wzmocnienie psoas. Ale nie ma systemu rozciągania go!

biodra

ćwiczenia rozciągające

Wszyscy trenerzy fizycy i terapeuci zgodziliby się, że ważne jest rozciąganie mięśni po ćwiczeniach wzmacniających. Ale, jak rozciąga się ten głęboki i złudny mięsień?

Na szczęście można się nauczyć wszystkich głównych ćwiczeń w jogę na Psoas. Większość odcinków jest łatwa do zrobienia dla początkujących, a zaawansowani lekarze znajdą w tej książce także wspaniałe fragmenty.

Możesz otrzymać egzemplarz elektroniczny za niską cenę tylko 9 USD.


biodra


Jest 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, więc wypróbuj ją i upewnij się, że pasuje ona do tego, czego potrzebujesz.